Upravit stránku
Mramorový krb HARK 1/168.0

Firma HARK je vedoucí firmou v Německu ve výrobě krbů a kamen. A naše společnost je hrdá na to, že vám může tyto německé, kvalitní, poctivé a neuvěřitelně úsporné krby HARK nabídnout. Vyberte si z bezkonkurenčně největší nabídky krbů do domu nebo bytu a užívejte si příjemné pohody, tepla a živého ohně. Kvalitní krby stavíme s ohledem na jejich tvar, ale především na maximální účinnost a množství získaného tepla.

V současnosti patří mezi stálice teplovzdušné krby HARK s krbovou vložkou ze žáruvzdorné oceli nebo litiny. Takové krby jsou vhodné do bytu i do jakéhokoliv domu – nízkoenergetického, pasivního, montovaného, dřevostavby, atd..

Nabízíme nekonečně mnoho sestav

Stavbu moderních krbů z různých řad rádi přizpůsobíme vašim přáním, požadavkům a technickým možnostem. Tým zkušených řemeslníků, techniků a designérů se stará o nekonečné možnosti sestavit více než 1000 standardních modelů dle vašich individuálních představ. Tak vybírejte a objednávejte!

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti