Upravit stránku

Stejně jako mramor je mastek klasikou jako materiál pro obložení trvale instalovaných krbů. Díky charakteristickému vzhledu a výrazné schopnosti přírodního kamene akumulovat teplo se krby s obkladem z mastku těší také velké oblibě.

 

Měkký přírodní kámen – mastek dokáže akumulovat teplo generované krbovou vložkou nebo krbovými kamny po dlouhé hodiny a zajišťuje tak dlouhodobě příjemné klima v místnosti. Mastek je také vizuálně působivý. Díky individuální struktuře je každý krb z mastku jedinečný. Zároveň je kámen se svým sametovým povrchem elegantním prvkem, který vyzařuje nadčasovou útulnost.

 

Nezaměnitelný vzhled

 

Mastek je tradičním materiálem při stavbě krbů. Přesto krb z mastku od společnosti HARK není v žádném případě staromódní. V moderním vzhledu, který vychází z našich krbových obestaveb, se velmi dobře hodí do současného prostředí, ale také se bez problémů začlení do klasičtějšího stylu bydlení. Jednoduché a jasné linie našich krbů jsou díky mastku zjemněny a nikdy nepůsobí nudně.

 

Krby z mastku s účinnou krbovou vložkou

 

Krb z mastku nemusí být nutně obložen pouze mastkem. Atraktivní kontrast vytvoří například kombinace s mramorem. Leštěné povrchy mramoru dokonale doplňují leštěný vzhled mastku. Zvláště atraktivně lze mastek kombinovat s omítnutými povrchy nejrůznějších struktur. Takový krb z mastku si můžete naplánovat a realizovat se společností HARK podle vlastního vkusu.

 

Přesvědčivý topný výkon

 

Kromě stylového designu vás přesvědčí i topný výkon krbu z mastku od společnosti HARK. Instalované krbové vložky s naší inovativní technologií ECOplus jsou výrazně účinnější než běžné technologie spalování. Zvýšený podíl sálavého tepla okamžitě zajistí útulné teplo, zatímco mastek se postupně nahřívá a i po vyhasnutí ohně nadále vydává teplo do místnosti, kde je instalován. Stejně přesvědčivá je i vysoká účinnost a charakteristický vzhled krbu z mastku.

Stejně jako mramor je mastek klasikou jako materiál pro obložení trvale instalovaných krbů. Díky charakteristickému vzhledu a výrazné schopnosti přírodního kamene akumulovat teplo se krby s obkladem z mastku těší také velké oblibě.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti