Upravit stránku

Vítejte v naší společnosti Krby & kamna FORTELL s.r.o., kde tradice a kvalita jdou ruku v ruce s inovací a výjimečným designem. Náš příběh začíná v roce 1993, kdy jsme se poprvé ponořili do světa krbů a kamen. Od té doby jsme se neustále zdokonalovali a rozšiřovali naši nabídku, abychom vyhověli nejrůznějším požadavkům a vkusům našich zákazníků.

Naši zákazníci jsou napříč generacemi, kteří oceňují kvalitu, tradiční hodnoty a dokonalost řemesla. Lidé, kteří vědí, že krásný krb nebo kamna nejenže zahřejí jejich domovy, ale také vytvoří atmosféru pohody a klidu. Pro ty, kteří hledají spojení krásy a funkčnosti, jsme tu právě my.

Co nás odlišuje od konkurence? Jsme unikátní svým přístupem. Nejenže nabízíme prodej a montáž krbů, krbových kamen, kachlových kamen, kachlových sporáků a krbových vložek, ale také jsme hrdými výhradními dovozci výrobků německé firmy HARK pro ČR. Kromě toho nabízíme komplexní služby od návrhu až po realizaci. Vytvoříme výkres i vizualizaci krbu a kamen, a to vše realizujeme po celé ČR.

Nabízíme pouze produkty, za které můžeme bez výhrad nést záruku. Nechceme kompromisy, proto nenabízíme nekvalitní produkty z levných e-shopů nebo obchodních řetězců.

Proč si vybrat nás? Protože jsme tým odborníků, kteří vám budou naslouchat, poradí a pomůžou vám vybrat ten správný krb nebo kamna, které se dokonale hodí do vašeho interiéru. Protože nás baví, co děláme a děláme to s láskou.

Těšíme se na vás a na spolupráci s vámi. Jsme tu pro vás, abychom z vašeho domova udělali místo, kde se budete cítit skutečně dobře.

 

Krby & kamna FORTELL s.r.o. - oheň pro vaše srdce.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti