Upravit stránku

Nostalgie se setkává s moderností - krbová kachlová kamna ze série Bella Rosa

Útěk z každodenního života. Pokud toužíte po dobrých dávných dobách, ale nechcete se obejít bez moderních technologií, jsou krbová kachlová kamna Bella Rosa Klassik 2 tou pravou volbou pro náročného milovníka ohně. Kompaktní kachlová kamna navazují na zavedenou kamnářskou tradici a stylově vnáší do obývacího pokoje nádech nostalgie. Díky svému štíhlému designu a obložení z velmi kvalitních keramických kachlích německé výroby jsou bezkonkurenční volbou na trhu. Když k tomu ještě přidáte nejnovější technologii spalování, která zajišťuje ekologický a efektivní zážitek z ohně, tak jsou kamna HARK Bella Rosa jasným favoritem, pro posezení a vychutnání si sklenky dobrého vína v teplé a útulné atmosféře, přečtení oblíbené knihy nebo zaslouženého odpočinku u dobré hudby - nádhera.

Kompaktní design

Design kamen byl inspirován osvědčenými mistrovskými modely kachlových krbů HARK. Elegantní krbová kachlová kamna Bella Rosa Klassik 2 mají jemné křivky s kompaktními rozměry, což vytváří celkový harmonický obraz kamen. S průměrem pouhých 73 centimetrů se snadno vejdou i do rohu místnosti. V závislosti na dané situaci lze kamna umístit také volně k rovné stěně. Ručně vyráběné kachle lze vybrat v různém barevném provedení, abyste dosáhli harmonického přizpůsobení se vašemu osobnímu životnímu stylu a interiéru. Na přání mohou být větrací otvory ručně vymalované zlatem nebo platinou. Kromě toho rám dvířek nabízí několik barevných možností. Můžete si vybrat z černé, chromové nebo zlaté povrchové úpravy. Skrz poměrně vysoké půlkulaté okno topeniště můžete sledovat plameny bez jakýchkoliv překážek. Právě v tuto chvíli oceníte kvalitu spalování HARK ECOplus, která také zajišťuje čisté sklo během topení.

Šetrný provoz k životnímu prostředí

U kamen můžete posedět a relaxovat v příjemné atmosféře. Vše ostatní za vás zařídí již samotná kamna. Protože stejně jako je propracovaný design kamen, je propracovaná technologie uvnitř kamen. Srdce krbu je topeniště HARK Radiante 60 RK ECOplus, které zajišťuje ekologicky šetrné a účinné spalování. To je možné pouze díky moderní technologii ECOplus, která se vyznačuje zvláště nízkými hodnotami pevných částic a emisemi. To je dobré jak pro životní prostředí, tak i pro vaši peněženku. Speciální topeniště vytápí velmi efektivně s nízkou spotřebou paliva a maximálním regulovatelným tepelným výkonem.

Akumulace

Kamna Bella Rosa jsou teplovzdušná (rychlé teplo), ale zároveň akumulační, což je dáno keramickými kachli, které jsou pro větší akumulaci vyplněné speciální šamotovou hmotou. Také lze akumulační hmotu ještě navýšit o speciální akumulační prstence. Toto jistě ocení majitelé nízkoenergetických a pasivních domů, jelikož vydanou energii částečně pohltí akumulační materiál a následně vyzařuje v delším časovém úseku do instalačního prostoru a nedochází tak k přetápění interiérů.

Akumulační kameny

Technické parametry

Obložení kachle (model na obrázku):glazura Java
Model topeniště (krbová vložka):HARK radiante 60 RK ECOplus
Nominální výkon:7 kW
Regulovatelný výkon: 4-8 kW
CO - emise g/Nm3:0,875
Hmotnostní proud spalin g/s:5,1
Požadovaný tlak mbar:0,12
Teplota spalin °C:306
Prach mg/Nm³:15
Účinnost %:83,2
Váha (obložení kachle) kg:385
Kouřovod:Ø 15 cm
Externí přívod vzduchu:Ø 12,5 cm
Vývod z kamen - horní (osa) cm:---
Vývod z kamen - zadní (osa) cm:148
Výška hrdla externího přívodu vzduchu (osa) cm:z podlahy
Šíře cm:73
Hloubka cm:73
Výška cm:177
Velikost skla š/v cm:34/40
Velikost topeniště š/h/v cm:36/36/36
Optimální délka polen cm:25

Barevné provedení keramických kachlů


Akumulační prstence

Akumulační kameny
NÁŠ TIP!!!
U krbových kamen HARK Bella Rosa Klassik 2 lze doobjednat akumulační kameny ze speciálního patentovaného materiálu pro zvýšení akumulace.
Akumulační kameny

Montáž kamen HARK Bella Rosa - video (DE)

Další fotografie kamen

Creme-weiss, chrom
Grün-glänzend, černá
Creme-weiss, černá
Smoke, chrom
1
Cashmere, chrom
Cashmere, zlato
Java, černá
Smoke, černá
2
Grün-glänzend, zlato
Grün-glänzend, chrom
Java, zlato
Java, chrom
3
Smoke, zlato
4


Příslušenství pro krbová kamna HARK


Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti