Upravit stránku

Krbová kamna HARK Bella Rosa - klasická i moderní

 

Moderní krbová kachlová kamna přesvědčí nejen svou technologií vytápění, ale také svým vzhledem. Kromě typických kachlových kamen jsou krbová kachlová kamna ztělesněním útulnosti a zárukou toho, že si po náročném pracovním dni můžete v klidu vychutnat uklidňující teplo kamen a v záři plápolajícího ohně nechat za sebou každodenní shon. Krbová kachlová kamna vytvářejí wellness oázu uprostřed vašeho obývacího pokoje.

 

Nostalgické vzory kachlů s moderní technologií spalování

 

V duchu doby byly pro sérii krbových kachlových kamen HARK Bella Rosa oživeny původní historické tvary. Kachle však nepůsobí vůbec zastarale. Právě naopak. Úspěšná kombinace naší lásky k detailu a dokonalé povrchové úpravy kamen působivě odráží tvrzení společnosti HARK - nejvyšší kvalita a maximální užitná hodnota. Keramické kachle jsou ručně vyráběny v Německu z čistě přírodních materiálů. Speciální receptura základní hmoty kachlů zajišťuje, že tepelná akumulační schopnost těchto kamen je srovnatelná s akumulační schopností kamen z mastku.

 

Perfektně připravené pro bezproblémovou konečnou montáž

 

Krbová kachlová kamna HARK Bella Rosa se vyrábějí v modulárních dílech v Německu. Každý jednotlivý díl je ručně sestaven a odlit speciální šamotovou maltou. Vznikají tak masivní prstence kachlů, se kterými se při vlastní montáži snadno pracuje a které v sobě spojují všechny výhody klasicky stavěného krbu. Největší výhodou modulární konstrukce je jednoduchá konečná montáž. U kamen Bella Rosa není třeba řezat dodatečně žádné kachle. Neexistuje žádný prach. Všechny díly jsou prefabrikované na míru, takže kamna lze v obývacím pokoji postavit během jednoho až dvou dnů. Jakmile je celé ohniště vyschlé, může začít netrpělivě očekávaná zábava s ohněm.

 

Technologie spalování pro budoucnost - jemný prachový filtr ECOplus

 

Jakkoli se kamna řady Bella Rosa zdají být tradiční, jejich technologie je moderní. Důmyslně konstruované topné vložky jsou srdcem každého modelu a určují jeho výkon a šetrnost k životnímu prostředí. Technologie ECOplus, která je na trhu jedinečná, zaujme výhodami, jako je vyšší účinnost nebo výrazně vyšší podíl sálavého tepla. I přes vyšší výkon se podařilo snížit emise znečišťujících látek hluboko pod zákonem stanovené minimum. Použité filtry jsou vyráběny výhradně v Německu - technologie pro životní prostředí "Made in Germany".

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti