Upravit stránku
Mastkový krb HARK 6/23

Budete se cítit dobře - s útulným ohněm v jednoduché a nadčasové podobě. Krb HARK z mastku 6/23 varianta 1 se vyznačuje kompaktními rozměry, a proto si ve vaší domácnosti zaručeně najde místo.

Originální vzhled povrchu

Design s leštěným mastkem využívá hned dvou výhod tohoto přírodního materiálu - mimořádně dobře uchovává teplo a díky svému přírodnímu povrchu působí vždy originálně. Díky tomu je každý model individuálním unikátem. V domácím prostředí to samo o sobě vytváří velmi zvláštní atmosféru. Díky kulatému krbovému sklu budete mít vždy dobrý výhled na plápolající plameny a žhavé uhlíky.

ECOplus jako moderní technologie budoucnosti

Ušlechtilý vzhled doplňují moderní technologie modelu Radiante 60 RK ECOplus. Pro šetrné a účinné spalování je vybaven naším keramickým filtrem HARK ECOplus proti jemnému prachu. Technologie ECOplus navíc umožňuje snížit hodnoty jemného prachu, spalin a výkonu, a tak zůstává výrazně pod povolenými limity. Proto může snadno splnit požadavky příslušných povinných norem.

Technické parametry

Obložení (model na obrázku):mastek
Krbová vložka:HARK radiante 60 RK ECOplus
Barevné provedení dvířek:chrom
Šíře cm:60
Hloubka cm:60
Výška cm:173
  • Díky mastku velká akumulační schopnost
  • Šedý přírodní kámen originálního vzhledu
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti