Upravit stránku
Mastkový krb HARK 6/19

Cítit se doma u krbu úplně v pohodě. Díky lehkým tvarům krbu HARK z přírodního mastku 6/19 zažijete útulnou atmosféru i ve svém oblíbeném rohu. Je kompletně vyroben z leštěného přírodního mastku.

Vynikající schopnost akumulace tepla

Krb využívá dvou výhod přírodního materiálu - mimořádně dobře akumuluje teplo a vyznačuje se vždy originálním vzhledem povrchu. To znamená, že i váš model je individuální záležitostí. To samo o sobě vytváří ve vašem domově velmi zvláštní atmosféru. Osobní dojem můžete ještě více podtrhnout vlastní výzdobou na římsách. Přes zaoblené sklo máte vždy nerušený výhled na plápolající plameny a žhavé uhlíky. Obojí se efektně odráží i v chromovaném rámu dveří.

Šetrné a účinné spalování

Pozitivní dojem dotváří moderní technologie. To zaručuje krbová vložka HARK 600/57 RK ECOplus. Pro šetrné a účinné spalování je vybavena keramickým filtrem ECOplus proti jemnému prachu a plynulou automatickou regulací.

Technické parametry

Obložení (model na obrázku):mastek
Krbová vložka:HARK 600/57 RK ECOplus
Barevné provedení dvířek:chrom
Šíře cm:88
Hloubka cm:88
Výška cm:178
  • Díky mastku velká akumulační schopnost
  • Šedý přírodní kámen originálního vzhledu
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti