Upravit stránku
Krbová kamna HARK Bella Rosa 17 ECOplus

Krbová kachlová kamna Bella Rosa 17 kombinují barokní a hladký vzor kachlů. Tento vzor se nyní vrací do módy a stává se hitem i do moderních interiérů. Nyní ovšem s nejmodernějším spalováním, což je zde docíleno krbovou vložkou 30/57 K ECOplus, kde velmi výrazně ušetříte na množství přikládaného dřeva.

Kompaktní rozměry

Díky svým kompaktním rozměrům, lze kamna umístit téměř kdekoliv v interiéru. Kamna Bella Rosa 17 ECOplus lze umístit na rovnou stěnu. Přizpůsobte krbová kamna svému interiéru. Můžete si vybrat barevné provedení kachlů.

Šetrný provoz k životnímu prostředí

U kamen můžete posedět a relaxovat v příjemné atmosféře. Vše ostatní za vás zařídí již samotná kamna. Protože stejně jako je propracovaný design kamen, je propracovaná technologie uvnitř kamen. Srdce krbu je topeniště HARK Radiante 30/57 K ECOplus, které zajišťuje ekologicky šetrné a účinné spalování. To je možné pouze díky moderní technologii spalování ECOplus, která se vyznačuje zvláště nízkými emisními hodnotami a vysokou účinností. To je dobré jak pro životní prostředí, tak i pro vaši peněženku. Speciální topeniště vytápí velmi efektivně s nízkou spotřebou paliva a maximálním regulovatelným tepelným výkonem.

Akumulace

Kamna Bella Rosa jsou teplovzdušná (rychlé teplo), ale zároveň akumulační, což je dáno keramickými kachli, které jsou pro větší akumulaci vyplněné speciální šamotovou hmotou. Toto jistě ocení majitelé nízkoenergetických a pasivních domů, jelikož vydanou energii částečně pohltí akumulační materiál a následně vyzařuje v delším časovém úseku do instalačního prostoru a nedochází tak k přetápění interiérů.

Technické parametry

Obložení kachle (model na obrázku):glazura Java
Model topeniště (krbová vložka):HARK radiante 30/ 57 K ECOplus
Nominální výkon:6 kW4 kW
Regulovatelný výkon: 3-7 kW2-5 kW
CO - emise g/Nm3:1,2500,875
Hmotnostní proud spalin g/s:6,244,83
Požadovaný tlak mbar:0,120,12
Teplota spalin °C:377357
Prach mg/Nm³:1919
Účinnost %:83,0384,15
Váha (obložení kachle) kg:---
Kouřovod:Ø 15 cm
Externí přívod vzduchu:Ø 12,5 cm
Vývod z kamen - horní (osa) cm:---
Vývod z kamen - zadní (osa) cm:162,5
Výška hrdla externího přívodu vzduchu (osa) cm:z podlahy + ze zdi
Šíře cm:76,5
Hloubka cm:61
Výška cm:188
Velikost skla š/v cm:24/46
Velikost topeniště š/h/v cm:26,5/44,5/29
Optimální délka polen cm:20

Barevné provedení keramických kachlů
Příslušenství pro krbová kamna HARK


Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti