Upravit stránku
Pískovcový krb HARK 4/13.0

Užijte si luxus a pohodu s naším pískovcovým rohovým krbem HARK 4/13.0. Jeho impozantní design zdobený pískovcem vytváří harmonický kontrast mezi broušenou spodní římsou a štípanými bočnicemi. Vrcholem je horní římsa vyrobená z kvalitního kambalského dřeva, který dodává krbu příjemně masivní vzhled. Možnost volit horní římsu také v pískovcovém provedení.

Elegantní design zahrnuje také boční integrovaný úložný prostor na dřevo (regál), který udržuje palivo vždy na dosah ruky. Volitelná osvětlená varianta dodává krbu ještě výraznější vizuální efekt.

Dokonalé vytápění a komfort zajišťuje krbová vložka s velkým rohovým sklem a revolučním spalováním HARK ECOplus. Tato technologie, vybavená keramickým filtrem jemných částic, promyšleným systémem přívodu vzduchu a ohnivzdornou vystýlkou z keramiky, umožňuje vysoce účinné a ekologicky šetrné spalování v krbu HARK 4/13.0. Emise jemného prachu jsou sníženy na hodnotu daleko pod legislativně stanoveným limitem, poskytujíc optimální kombinaci výkonu a ohleduplnosti k životnímu prostředí.

Technické parametry

Obložení (model na obrázku):pískovec Burgos
Krbová vložka:HARK 500/57 K ECOplus
Barevné provedení dvířek:chrom
Šíře cm:198
Hloubka cm:95
Výška cm:250 (do stropu)
  • U pískovcového krbu lze volit štípané nebo broušené hrany říms
  • Lze volit barevné provedení dvířek krbové vložky (černá, chrom, zlato)
  • Lze volit typ větracích mřížek a jejich barevné provedení
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti