Upravit stránku
Mramorový krb HARK 10/57.10.0 s regálem

Nadčasový a jednoduchý design největšího německého výrobce krbů HARK. Tento systémový akumulační krb zapůsobí svým jasným tvarem. Masivní spodní mramorová římsa v béžovém provedení mramoru vytváří perfektní kontrast k obložení krbu, které je možné natřít libovolným barevným odstínem. Variabilně lze dodat ozdobný regál, který nabízí nejen praktický skladovací prostor pro vaše palivové dříví, ale také prostor pro dekoraci. Dvoustranná rohová krbová vložka umožňuje komfortní doplňování paliva a rovněž poskytuje perfektní výhled do ohně.

Nízké emise díky keramickým filtrům

S ohledem na životní prostředí a náklady na energii si můžete užívat ohně s čistým svědomím. Moderní technologie ECOplus výrazně snižuje spotřebu paliva a keramický filtr jemných částic snižuje znečišťující látky ve spalinách na minimum.

Zřejmě jeden z nejmenších rohových krbů na trhu. Ovšem díky speciálnímu akumulačnímu obložení, které bylo vyvinuto pro systém Studioserie patří tento model k nejprodávanějším.

Akumulační obložení se dodává v základním provedení - šedá betonová struktuřa, která je připravena pro nátěr jakoukoliv minerální barvou. Na přání je možné dodat v šedém jednolitém provedení - Betonoptik. Také je možné vyhotovit omítku v libovolné struktuře.

Technické parametry

Obložení (model na obrázku):AKU obestavba
Provedení říms:Crema Marfil
Krbová vložka:HARK 500/57 K ECOplus
Barevné provedení dvířek:černá
Šíře cm:124
Hloubka cm:84
Výška cm:200

Krb se dodává i v těchto variantách mramoru:

  • mramor Crema Marfil
  • mramor Rojo Alicante
  • žula Nero Assoluto
  • mramor Crema Caliza
  • mramor Mocca Creme
  • mramor Estremoz
  • pravá nebo levá verze

Krby HARK Studioserie (DE)

Ukázka montáže krbů Studioserie (DE)

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti