Upravit stránku
Mramorová fasáda HARK 2/1

Rovné linie se setkávají s oblými tvary! Jednoduchý, ale filigránský design krbového portálu HARK 2/1 vám nabízí zvláštní poutavý prvek. Kvalitní zpracování leštěného přírodního mramoru je pozorovateli jasné na první pohled. Protože tento stylový portálový krb založený na klasickém vzhledu přesvědčí svou dokonalou krásou a elegantně dotvoří scénu vašeho domu. Díky velkorysému oknu si můžete vychutnat nerušený výhled na hru plamenů. Výplně dveří jsou k dispozici v provedení pozlaceném 24karátovým zlatem, černém nebo chromovaném.

Nízké hodnoty emisí

Potěší vás také kvalitní technologie krbové vložky. Díky keramickému jemnému prachovému filtru umožňuje technologie ECOplus v krbové vložce HARK Radiante 350 K ECOplus šetrné a účinné spalování. Díky tomu dosahuje váš krb hodnot emisí, které jsou mnohem nižší než zákonné požadavky druhého stupně spolkové vyhlášky o kontrole emisí (BImSchV).

Technické parametry

Obložení (model na obrázku):mramor Crema-Marfil
Provedení:leštěný mramor
Krbová vložka:HARK 350 K ECOplus
Barevné provedení dvířek:zlato
Šíře cm:140 (+50 cm obestavba)
Hloubka cm:35 (+65 cm obestavba)
Výška cm:115 (+do stropu obestavba)
  • Mramorový krb se dodává i v jiných barevných provedeních mramoru.
  • Volit lze barevné provedení dvířek - černá, chrom, 24 karat. zlato
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti