Upravit stránku
Plynový krb HARK 1/227.0 G

Relaxace pouhým stisknutím tlačítka. S plynovým krbem si můžete užívat příjemné teplo přírodního ohně, aniž byste museli štípat dřevo. Jediným stisknutím tlačítka se váš obývací pokoj promění v oázu pohody. Šedivý, chladný a stresující každodenní život je rychle zapomenut a vy můžete relaxovat ve společnosti svých blízkých u plápolajícího krbu. Kromě pohodlného ovládání je obzvláště přesvědčivá čistota plynového krbu.

Čisté teplo bez velké námahy

Plyn je považován za nejčistší fosilní palivo. S moderními plynovými krbovými vložkami lze vytvořit působivé krby bez kompromisů v oblasti účinnosti nebo ekologických hodnot. Bez luxusního krbu se nemusí obejít ani ti, kteří jsou pracovně velmi vytížení. Právě naopak. Jsme vám k dispozici s pomocí a radou a postavíme vám váš vysněný krb na míru, nebo se můžete rozhodnout pro některý z našich standardních modelů, jako je například plynový krb 1/227.0 s černou žulou Nero-Assoluto. Moderní vzhled dotváří moderní a bezpečná plynová technologie ve správném světle krbu. Obložení HAKALITH.

Technické parametry

Obložení (model na obrázku):černá žula Nero-Assoluto
Provedení:sokl a římsy leštěné
Obložení - nástavba:HAKALITH
Krbová vložka:150 TS
Výkon kW:9,1
Šíře cm:180
Hloubka cm:60
Výška cm:200
  • mramorové obložení krbu je volitelné
  • akumulační obezdívka - patent firmy HARK
  • zemní plyn nebo propan-butan
  • dálkové ovládání
  • volba barevného provedení obložení
  • koncentrický komín s přívodem ext. vzduchu

Další fotografie krbu:

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti