Upravit stránku
Pískovcový krb HARK 4/10.0

Zažijte fascinaci přírodním živlem ohně mimořádně originálním a útulným způsobem s krbem HARK z přírodního kamene 4/10.0. To zajišťují materiály, jako je africké dřevo kambala a přírodní pískovec. Ručním opracováním každého jednotlivého kamene se zviditelní jeho vlastní charakter. Díky tomu je každý model individuálním unikátem. Už jen krb z přírodního kamene vytváří v domácím prostředí velmi zvláštní atmosféru.

Masivní dřevěný trám

Masivní dřevěný trám můžete ještě více ozvláštnit zdobením. Díky panoramatickému oknu krbových dvířek máte vždy dobrý výhled na plápolající plameny a žhavé uhlíky.

Plynulá automatická regulace

Stejně působivá je samozřejmě i technologie. Díky Radiante 600/57 K ECOplus. Pro šetrné a účinné spalování je vybaven naším keramickým filtrem HARK ECOplus proti jemnému prachu a plynulou automatickou regulací. Na vyžádání lze pořídit také teplovodní krbovou vložku pro připojení k ústřednímu topení HARK 600/57 K WW ECOplus.

Technické parametry

Obložení (model na obrázku):pískovec Burgos
Krbová vložka:HARK 600/57 K ECOplus
Barevné provedení dvířek:zlato
Šíře cm:115
Hloubka cm:80
Výška cm:250 (do stropu)
  • U pískovcového krbu lze volit štípané nebo broušené hrany říms
  • U krbu lze volit horní pískovcovou římsu nebo dřevěný trám
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti