Nová řada akumulačních rohových krbů od německé firmy HARK. Jednoduchá montáž (lze zvládnout i svépomocí), velká akumulace (sálavé teplo), dokonalé spalování (nízká spotřeba dřeva) - to je HARK!

Akumulační krby jsou dnes velký trend. Modely Studioserie jsou nejlepším řešením pro moderní design s akumulačními schopnostmi. Obložení krbu je z patentovaného akumulačního materiálu firmy HARK, který dokáže předávat teplo i několik hodin po vyhasnutí ohně v krbové vložce. Povrchová úprava je zde variabilní, např. je možné obestavbu natřít jakoukoliv minerální barvou nebo použít minerální omítku. Také je možné přiznat základní povrchovou úpravu - "pohledový beton".

Krb akumulační i teplovzdušný

Pro ještě větší intenzitu sálání tepla a akumulaci je možné integrovat akumulační kameny (Thermoblock) do vnitřní části krbu. I nadále však krb zůstává také teplovzdušný, což zajišťuje velmi rychlé předání tepla do interiéru po roztopení krbové vložky.

Další modely nových akumulačních krbů:

  • Akumulační krb HARK 15/45.2.2
  • Akumulační krb HARK 15/45.1.3
  • Akumulační krb HARK 15/45.1.2
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti