Hledáte řešení rohové vložky, která šetří místo? Pak je model 50/57 K ECOplus tou správnou volbou. Díky kompaktním rozměrům je krbová vložka ideální pro krby s relativně malými rozměry. Lze jej snadno kombinovat s obestavbami jakéhokoliv stylu. Spolu s jeho jednoduchým, ale moderním designem bezproblémově splyne s vaším domácím prostředím. Velké rohové sklo s černým ocelovým rámečkem nejen umožňuje sledovat pohodlně plameny, ale i přikládání dřeva se stává dětskou hrou díky snadné manipulaci.

Nejmodernější technologie spalování

I navzdory kompaktním rozměrům je zde použit dosud nejmodernější systém spalování - technologie ECOplus. Krbová vložka spaluje palivo s velmi nízkými emisními hodnotami a nízkou spotřebou paliva. Toto je budoucnost - vytápění s ohledem na životní prostředí a nízké náklady na energii. Součástí topeniště je keramický filtr, který snižuje znečišťující látky ve spalinách na minimum. Systém spalování ECOplus spotřebuje až o 40 procent méně paliva než běžná krbová vložka HARK bez systému spalování ECOplus.

Podrobnosti o tomto modelu krbové vložky naleznete v sekci krbové vložky.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti