Nový model rohové krbové vložky s poměrně velkým prosklením, s velmi nízkou pořizovací cenou a to vše při zachování perfektní kvality a systému spalování - to je HARK!

Tento model rohové krbové vložky je charakterizován dvěma velkými skleněnými okny. Díky délce téměř 70 cm a výšce 45 cm poskytuje tato krbová vložka neomezený výhled na oheň krbu. Boční okno umožňuje pohled na oheň i z bočního pohledu. Oheň můžete na jedné straně sledovat např. z pohovky, zatímco krátká strana topné vložky může být orientována např. na jídelní část interiéru.

HARK - testovaná kvalita pro vaši bezpečnost

Díky vysoké účinnosti jsou krbové vložky HARK stejně přesvědčivé jako jejich kvalita zpracování. HARK vložky mají udávanou životnost 2 generace! Lepší argument pro kvalitu se sotva nachází. Samozřejmě, tento moderní topný systém splňuje všechny současné požadavky německých i českých norem. Takže si můžete být jisti, že topná vložka vám dá mnoho let tepla a radosti ze života.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti