Chcete mít romantiku otevřeného ohně na dosah ruky? Ale nemáte komín nebo místo pro palivové dříví? Potom je elektrický krb Lumix 4 pro Vás tím nejlepším řešením. Vše, co potřebujete pro zážitky ze sledování domácího krbu je trochu místa a připojení k el. síti (standardní zásuvka). Obložení nového elektrického krbu je v moderním provedení s rovnými liniemi. Plášť krbu je z patentovaného materiálu firmy HARK - Hakalith, který můžete natřít do své oblíbené barvy. Nádherný kontrast zde tvoří masivní sokl z přírodní černé žuly Nero-Assoluto.

Oheň, který vypadá, jako opravdový

Elektrický krb je vybaven topeništěm s 3D Myst efektem, na kterém nelze umělý oheň téměř rozeznat od skutečného. Kouřový efekt topeniště je opravdu dokonalý a velmi přispívá k navození perfektní atmosféry v interiéru. Pozadí topeniště tvoří rustikální kamenná obezdívka. Dálkové ovládání umožňuje snadnou regulaci topeniště, aniž byste opustili své pohodlné místo.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti