Jedná se o moderní rohový krb s rohovou krbovou vložkou umístěný na rovnou (čelní) stěnu. Tento typ krbu je hojně využíván, pokud je např. sedací souprava umístěna na straně od krbu, anebo pokud potřebujete vidět oheň i z jídelní části místnosti. Samozřejmostí je volba pravé nebo levé verze provedení krbu. Tento krb bude vždy dominantou Vašeho interiéru.

Spodní římsa a bočnice jsou vyhotoveny z přírodního mramoru, resp. žuly. Mramor je také použit ve spodní části regálu, který perfektně dotváří design krbu a zároveň využívá daný prostor velmi účelově pro uskladnění dřeva. Regál je možné vybavit i osvětlením, kde nádherně vynikne i případná dekorace krbu. Ve spodní části krbu (soklu) je umístěná dekorační větrací mřížka, kterou si krb nasává potřebný vzduch. Horký vzduch je následně odváděn větrací mřížkou v záklopu krbu. Větrací mřížky jsou zde tedy téměř neviditelné.

Topení zde zajišťuje krbová vložka s otevíráním nahoru a nejmodernějším spalováním na trhu - ECOplus. Rohová krbová vložka HARK nemá žádný sloupek, který by kazil pohled do ohně.

Podrobnosti o novém modelu mramorového krbu naleznete v sekci mramorové krby.

Máte zájem o NOVINKU mramorového krbu HARK 1/225.0? Kontaktujte nás!

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti