Více než obyčejná kamna - kamna s funkcemi

Láká vás představa, připravit si křupavou pečínku nebo lahodnou pizzu? Krbová kamna HARK 44-5.ROMA GT ECOplus vaše přání splní. Zažijete na vlastní kůži nezapomenutelný pocit u plápolajících plamenů, příjemného tepla a voňavé pochoutky upečené v troubě krbových kamen.

Kamna s funkcí pečení

Pečící prostor kamen je vybaven grilovacím roštem, stejně, jak to znáte z klasické trouby. Trouba je také vybavena přemístitelným teploměrem, který ukazuje stálou aktuální teplotu pečení. Díky tomu se vám budou připravovat snadněji i náročnější pokrmy. Pečící prostor je ohříván samotným ohněm. Ať už ve společnosti s přáteli nebo romantickým večerem pro dva, vám krbová kamna HARK 44-5.ROMA GT ECOplus dokonale kombinují útulné prostředí prosklených kamen s kulinářskými specialitami.

Zábava s ohněm v souladu s přírodou

Kamna 44-5.ROMA jsou jednou z našich nejmodernějších kamen v řadě HARK 44-5.xxx. Kromě skvělé funkce pečení kamna produkují velmi nízké hodnoty emisí. Emisní limity jsou zde dokonce daleko nižší, než požadují přísné německé nebo rakouské normy. To je možné jen díky spalovací technologii ECOplus, která snižuje škodlivé emise a jemný prach na minimum a zvyšuje účinnost spalování. Můžete si tedy s čistým svědomím vychutnat křupavou pizzu a při tom relaxovat pohledem do ohně přes čisté sklo. Žádná jiná krbová kamna nemohou být tak přesvědčivá jako tento klenot mezi kamny.

Vysoce kvalitní kachle vyrobené v Německu

Důraz je kladen na tři věci: funkčnost, technologie a design. Tyto tři věci musí být dokonale koordinovány. To je ten důvod proč jsou kamna značky HARK tak oblíbena a prodávána. Kromě vysoce kvalitního zpracování přikládáme velkou váhu na dokonalý vzhled. Kamna mohou být přizpůsobena jakémukoliv obytnému prostoru i díky výbavě, která je k dispozici v mnoha barevných variantách. Takže je možné kombinovat svou oblíbenou barvu kachlů s oblíbeným místem. Kachle jsou vyráběny ručně v Německu a mají svou bezkonkurenční kvalitu.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti