Krbová kachlová kamna HARK Bella Rosa 26 dodají každé místnosti nádech klasiky a upoutá pozornost. Jasné linie zároveň vzrušivě kontrastují s jemnými květinovými ornamenty ručně vyráběných kachlů a podtrhují nadčasový design.

 

Klasika se snoubí s modernou

 

Krbová kachlová kamna HARK Bella Rosa 26 v sobě spojují klasickou krásu kachlových kamen se všemi požadavky moderního topidla. Kombinace vzorovaných barokních a hladkých kachlů dodává kamnům zvláštní vzhled, který můžete díky velkému výběru glazur individuálně přizpůsobit stylu vašeho interiéru. Moderní nádech těmto kachlovým krbovým kamnům dodává obzvláště velké rohové průhledové okno, které vám umožní velkorysý pohled na hru plamenů. Výrazné geometrické linie tvoří krásnou protiváhu květinovým ornamentům.

Efektivita v krásné podobě

 

Model HARK Bella Rosa 26 je také velice funkční. Bella Rosa je vybavena jedinečnou technologií ECOplus, která představuje obzvláště ekologické a účinné spalování s nízkou spotřebou paliva. Integrovaný filtr jemného prachu zajišťuje nízké hodnoty sazí a jemného prachu. Snadná manipulace vám zajistí mimořádný komfort. Díky velkému úhlu otevření dvířek můžete snadno a pohodlně přikládat dřevo a bez komplikací čistit sklo a popelník. Automaticky se zavírající dveře zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti.

Podrobnosti o tomto modelu krbových kamen naleznete v sekci krbová kamna ECOplus.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti