Upravit stránku
Mramorový krb HARK 30/57.10.0

S horkým talířem polévky z jídelní části, anebo se sklenkou dobrého vína z gauče, přesně tak je možné si zpříjemnit studené zimní dny u průhledového krbu HARK.
Tento moderní oboustranný krb funguje jako "rozdělovač" pokojů a nabízí skutečnou přidanou hodnotu. Dvě velká a otevíratelná skleněná dvířka poskytují neomezený výhled do krásného ohně. Tento model krbu může stylově rozdělit prostor mezi obývacím pokojem a jídelnou.

Technologie spalování ECOplus

Mramorové římsy, které obklopují krbovou vložku jsou vyrobeny z přírodního černého mramoru a stojí v půvabném kontrastu s bílými povrchy omítky. Na požádání je k dispozici další barevné provedení mramoru, které bude přesně odpovídat vašemu prostoru. V krbu je osazena oboustranná krbová vložka s technologií spalování ECOplus, což znamená, že má extrémně nízkou spotřebu dřeva s vysokou účinností a tepelným výkonem.

Technické parametry

Obložení (model na obrázku):Žula Nero-Assoluto
Provedení:boky leštěné, římsy leštěné
Krbová vložka:HARK 950/2/57-70 K ECOplus
Barevné provedení dvířek:černá
Šíře cm:152
Hloubka cm:82
Výška cm:168
  • Mramorový krb se dodává i v jiných barevných provedeních mramoru.
  • Volit lze pravou i levou verzi.
  • Možnost dodání i bez regálu.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti