Upravit stránku
Krbová vložka HARK 450/90 H

Vítejte v exkluzivním světě krbových vložek s přívlastkem luxusu a inovace. HARK model 450/90 H je výtvorem renomovaného německého výrobce, který přináší jedinečné spojení elegance, funkčnosti a špičkového designu.

Tato krbová vložka se vyznačuje revolučním designem, který oživuje vaši domácnost. S otevíráním nahoru a bezrámovým sklem umožňuje pohled do ohně bez jakýchkoli překážek. Jeho neuvěřitelná výška rámečku dvířek téměř 100 cm přináší do vašeho prostoru nádech impozantnosti a elegance vysokého ohně.

Jednou z výjimečných vlastností této krbové vložky je automatická regulace hoření, která zajišťuje optimální výkon a účinnost spalování. Díky bezroštovému systému spalování dosahuje nižší spotřeby paliva, což je ekologické a zároveň šetří vaše finanční prostředky.

HARK 450/90 H je dokonalou volbou pro moderní interiéry, kde se stýká špičkový design s vysokou účinností. Jeho univerzálnost umožňuje obestavění do jakéhokoli materiálu pro krby, což vám poskytuje neomezené možnosti přizpůsobení vašim individuálním potřebám a vkusu.

Tato krbová vložka je navíc vybavena dvouplášťovou konstrukcí, což umožňuje jednoduchý rozvod vzduchu do dalších místností, čímž zvyšuje účinnost topení a komfort vašeho domova.

Přineste do svého domova ohnivou atmosféru spojenou s jedinečným designem a funkčností. S HARK 450/90 H získáte nejen spolehlivý zdroj tepla, ale také stylový prvek, který zaujme a nadchne každého návštěvníka a nyní za neuvěřitelnou cenu díky výprodeji z naší prodejny!

Krbová vložka je vystavená v naší prodejně krbů - Praha.

  • 135.630,- Kč standardní cena bez DPH

  • 164.112,- Kč standardní cena s DPH 21 %

  • 59.960,- Kč výprodej - akční cena bez DPH

  • 72.552,- Kč výprodej - akční cena s DPH 21 %

  • UŠETŘÍTE 91.560,- Kč! Sleva ca. 56 %!

Cena obsahuje:
- krbovou vložku

Cena neobsahuje:
- dopravu
- montáž
- příslušenství

Technické parametry

Krbová vložka:HARK 450/90 H
Nominální výkon:10 kW
Regulovatelný výkon: 5-10 kW
Hmotnostní proud spalin g/s:10,2
Požadovaný tlak mbar:0,14
Teplota spalin °C:330
Váha kg:220
Kouřovod:Ø 250 cm
Externí přívod vzduchu:---
Šíře cm:57,5
Hloubka cm:54
Výška cm:176
Velikost skla š/v cm:45/90

Další fotografie krbové vložky:

1

Příslušenství pro krbové vložky HARK


Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti