Kamnová vložka BRUNS B3/2-E s teplovodním výměníkem
Hledáte kvalitní, spolehlivou a účinnou kamnovou vložku pro vaše domácí ústřední topení za bezkonkurenční cenu? Pak je kamnová vložka BRUNS B3/2-E s teplovodním výměníkem ideální volbou pro vaše potřeby. Vyrobená německým výrobcem BRUNS, tato vložka splňuje normu EN 13229-W pro spalování polen, což zaručuje bezpečnost a kvalitu v každém užitku.

Jednou z hlavních výhod této kamnové vložky je umístění připojení na ústřední topení v zadní části, což usnadňuje instalaci a připojení k systému. Hrdlo pro externí přívod vzduchu z venku je umístěno ve spodní části, což přispívá k efektivnímu spalování a optimalizuje hoření. Za kamnovou vložku je možné připojit ocelový nebo litinový teplovzdušný výměník. Také je možné místo výměníku vyzdít akumulační šamotové tahy.

Jedním z hlavních lákadel této kamnové vložky je její univerzálnost v designu. Lze ji obestavět jakýmkoli materiálem určeným pro krby a kamna, čímž vám umožňuje přizpůsobit ji vašemu individuálnímu stylu a estetice vašeho domova. Doporučeným materiálem pro obestavění jsou akumulační materiály, například keramické kachle, které pomáhají udržovat teplo déle a efektivněji ho distribuovat do vašeho prostoru.

S kamnovou vložkou BRUNS B3/2-E s teplovodním výměníkem získáváte spolehlivého partnera pro teplo a pohodu ve vašem domě. S její špičkovou konstrukcí a inovativními funkcemi je to investice, která se vyplatí dlouhodobě, a to nejen pro vaše pohodlí, ale i pro životní prostředí. Učiňte svůj domov ještě příjemnějším a útulnějším s kamnovou vložkou BRUNS B3/2-E.

Krbová vložka je vystavená v naší prodejně krbů - Praha.

  • 102.375,- Kč standardní cena bez DPH
  • 123.874,- Kč standardní cena s DPH 21 %
  • 49.980,- Kč výprodej - akční cena bez DPH
  • 60.476,- Kč výprodej - akční cena s DPH 21 %
  • UŠETŘÍTE 63.398,- Kč! Sleva ca. 50 %!
Cena obsahuje:
- kamnovou vložku

Cena neobsahuje:
- dopravu
- montáž
- příslušenství

Technické parametry:

Kamnová vložka: BRUNS B3/2-E
Jmenovitý celkový výkon: 13,2 kW
Výkon do vody: 10 kW
Výkon do vzduchu: 3,2 kW
Účinnost: 80,5 %
Hmotnostní proud spalin g/s: 16,9
Požadovaný tlak Pa: 25
Teplota spalin °C: 248
Max. provozní tlak : 3 bar
Provozní tlak - tovární test: 10 bar
Max. provozní teplota: 100 °C
Typ otevírání: do boku
Průměr kouřovodu:  18 cm
Váha: 180 kg
Šíře:   46,1 cm
Hloubka:   66,3 cm
Výška: 99 + 18-37 nožičky cm

Další fotografie:

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti