Upravit stránku
Biokrb HARK Fuego 19

Biokrb HARK Fuego 19 je sice krb na biolíh, ale vypadá jako moderní krb na dřevo. V krbu se nachází skutečný plápolající oheň, na který není zapotřebí komín. Je zde cítit povzbuzující účinek tepla, můžete si vychutnávat vzhled moderního krbu. Bez složité obsluhy a nošení dřeva si můžete vychutnat fascinující svět krbového ohně. Biokrby německé firmy HARK jsou ideální do jakéhokoliv interiéru, vč. pasivních domů a bytů.

Rychlá montáž a jednoduchá obsluha

Při stavbě biokrbu není zapotřebí žádné povolení ani komín. U biokrbu nové generace HARK je velmi jednoduchá jeho montáž. Všechny komponenty jsou dokonale prefabrikované a montáž si zvládne vyhotovit každý sám. V případě, že si na montáž přeci jenom netroufáte, tak Vám rádi biokrb namontujeme po celé ČR. Obložení je ze speciálních desek HAKALITH, které se používají i u běžných krbů. Je zde tedy zaručena kvalita a jednoduchost montáže biokrbu.

Technické parametry

Obložení (model na obrázku):HAKALITH
Krbová vložka:EDF-690, černá
Provedení vložky:otevřené topeniště
Šíře cm:78
Hloubka cm:50
Výška cm:192

Biokrb HARK Fuego 19

  • ethanolové topeniště
  • palivo biolíh
  • bez komínu, zápachu a sazí

Krbová vložka HARK EDF-690:

  • vnitřní nerezový plech, který slouží jako zrcadlo pro ještě dokonalejší efekt ohně
  • nádržka na biolíh
  • mramorové kameny v topeništi
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti