Upravit stránku
Biokrb HARK Asco 34

S krbovými kamny na biolíh HARK Asco 34 si můžete vychutnat atmosféru skutečného krbu - bez komínu. Velké rozměry dodávají etanolovému dekorativnímu ohni útulný vzhled. Ať už se rozhodnete pro obklad z keramických kachlů nebo z přírodního akumulačního mastku, HARK Asco 34 si už nenecháte ujít. Ohřívací prostor nad dvířky a sokly na boční a přední straně vybízejí k dekorování. Prostor na dřevo dodává krbu HARK Asco 34 ještě více kouzla skutečného krbu. Hořák na ethanol je samozřejmě testován podle platných norem a zaručuje tak maximální bezpečnost provozu.

Biokrb - etanolová kamna byla vytvořena především proto, aby vám poskytla útulnou atmosféru a příjemně uklidňující plameny skutečného ohně. Příjemným vedlejším účinkem je však také vznik tepla. Spalovací kapalina hoří v zařízení HARK Asco 34 beze zbytku. Při spalování vzniká pouze vodní pára a oxid uhličitý, dvě přírodní látky, které vdechujeme a vydechujeme. Spotřeba etanolového dekorativního ohně je přibližně 0,3-0,5 litru za hodinu. Do ohniště lze nalít maximálně 1 litr. Biokrb lze snadno sestavit a rozložit, a proto jej lze vzít s sebou i v případě přestěhování.

Technické parametry

Obložení (model na obrázku):kachle Jola-Braun/ Stone
Krbová vložka:---
Provedení vložky:uzavřené topeniště
Šíře cm:90
Hloubka cm:62
Výška cm:120
  • v ohništi mramorové kameny
  • palivo biolíh - etanol
  • hoření bez komínu

Možnosti obložení:

  • různé barevné obložení keramických kachlů
  • mastek - přírodní akumulační kámen
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti