Upravit stránku
Akumulační krb HARK 12/57.10.0

Vytvořte si doma příjemnou atmosféru - systémový krb HARK 12/57 je zážitkem pro všechny smysly. Tento moderní designový krb s vysokou účinností poskytuje útulné teplo i ve velkých místnostech. Povrch korpusu si můžete individuálně navrhnout podle svých představ. Váš nový krb tak harmonicky zapadne do prostředí vašeho domova. Aby byl zážitek z topení dokonalý, posuvné průhledové sklo nabízí nerušený výhled na plameny a přikládání je díky němu hračka.

 

Technologie topné vložky je navíc mimořádně příjemná pro životní prostředí a úsporná pro vaši peněženku. Díky účinnosti přesahující 80 % neplýtvá instalovaná krbová vložka HARK palivem. Moderní technologie spalování HARK ECOplus zajišťuje efektivní využití paliva. Díky keramickému jemnému prachovému filtru splňuje krbová vložka všechny zákonem stanovené limity pro spaliny, a chrání tak životní prostředí.

Technické parametry

Obložení (model na obrázku):AKU obestavba
Provedení říms:černá žula NERO-ASSOLUTO
Krbová vložka:HARK 550/20/57-66.44 H ECOplus
Barevné provedení dvířek:černá
Šíře cm:119
Hloubka cm:87
Výška cm:200

Krb se dodává i v těchto variantách mramoru:

  • mramor Crema Marfil
  • mramor Rojo Alicante
  • žula Nero Assoluto
  • mramor Crema Caliza
  • mramor Mocca Creme
  • mramor Estremoz

Krby HARK Studioserie (DE)

Ukázka montáže krbů Studioserie (DE)

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti