Rohová krbová vložka s malým výkonem

22.10.2018 12:00

Rohová krbová vložka s malým výkonem

Hledáte řešení rohové vložky, která šetří místo? Pak je model 50/57 K ECOplus tou správnou volbou. Díky kompaktním rozměrům je krbová vložka ideální pro krby s relativně malými rozměry. Lze jej snadno kombinovat s obestavbami jakéhokoliv stylu. Spolu s jeho jednoduchým, ale moderním designem bezproblémově splyne s vaším domácím prostředím. Velké rohové sklo s černým ocelovým rámečkem nejen umožňuje sledovat pohodlně plameny, ale i přikládání dřeva se stává dětskou hrou díky snadné manipulaci.

Nejmodernější technologie spalování

I navzdory kompaktním rozměrům je zde použit dosud nejmodernější systém spalování - technologie ECOplus. Krbová vložka spaluje palivo s velmi nízkými emisními hodnotami a nízkou spotřebou paliva. Toto je budoucnost - vytápění s ohledem na životní prostředí a nízké náklady na energii. Součástí topeniště je keramický filtr, který snižuje znečišťující látky ve spalinách na minimum. Systém spalování ECOplus spotřebuje až o 40 procent méně paliva než běžná krbová vložka HARK bez systému spalování ECOplus.

Podrobnosti o tomto modelu krbové vložky naleznete v sekci krbové vložky.


RSSRSS

Novinky

Krbová kachlová kamna HARK Bella Rosa 21

14.3. 2019
Nové modely krbových kachlových kamen s třístrannými dvířky. Jedná se o moderní kachlové provedení kamen v hranatém tvaru.

Archiv novinek


Instagram_krby-FORTELL Facebook krby-FORTELL Youtube krby-FORTELL Twitter - krby FORTELL

© 2021, Krby Fortell – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑