Krbová kamna HARK 44-5.ROMA GTE s troubou na pečení

05.01.2019 12:35

Krbová kamna HARK 44-5.ROMA GTE s troubou na pečení

Více než obyčejná kamna - kamna s funkcemi

Láká vás představa, připravit si křupavou pečínku nebo lahodnou pizzu? Krbová kamna HARK 44-5.ROMA GT ECOplus vaše přání splní. Zažijete na vlastní kůži nezapomenutelný pocit u plápolajících plamenů, příjemného tepla a voňavé pochoutky upečené v troubě krbových kamen.

Kamna s funkcí pečení

Pečící prostor kamen je vybaven grilovacím roštem, stejně, jak to znáte z klasické trouby. Trouba je také vybavena přemístitelným teploměrem, který ukazuje stálou aktuální teplotu pečení. Díky tomu se vám budou připravovat snadněji i náročnější pokrmy. Pečící prostor je ohříván samotným ohněm. Ať už ve společnosti s přáteli nebo romantickým večerem pro dva, vám krbová kamna HARK 44-5.ROMA GT ECOplus dokonale kombinují útulné prostředí prosklených kamen s kulinářskými specialitami.

Zábava s ohněm v souladu s přírodou

Kamna 44-5.ROMA jsou jednou z našich nejmodernějších kamen v řadě HARK 44-5.xxx. Kromě skvělé funkce pečení kamna produkují velmi nízké hodnoty emisí. Emisní limity jsou zde dokonce daleko nižší, než požadují přísné německé nebo rakouské normy. To je možné jen díky spalovací technologii ECOplus, která snižuje škodlivé emise a jemný prach na minimum a zvyšuje účinnost spalování. Můžete si tedy s čistým svědomím vychutnat křupavou pizzu a při tom relaxovat pohledem do ohně přes čisté sklo. Žádná jiná krbová kamna nemohou být tak přesvědčivá jako tento klenot mezi kamny.

Vysoce kvalitní kachle vyrobené v Německu

Důraz je kladen na tři věci: funkčnost, technologie a design. Tyto tři věci musí být dokonale koordinovány. To je ten důvod proč jsou kamna značky HARK tak oblíbena a prodávána. Kromě vysoce kvalitního zpracování přikládáme velkou váhu na dokonalý vzhled. Kamna mohou být přizpůsobena jakémukoliv obytnému prostoru i díky výbavě, která je k dispozici v mnoha barevných variantách. Takže je možné kombinovat svou oblíbenou barvu kachlů s oblíbeným místem. Kachle jsou vyráběny ručně v Německu a mají svou bezkonkurenční kvalitu.

Podrobnosti o tomto modelu krbových kamen naleznete v sekci krbová kamna ECOplus.


Rychlý kontakt

 272 652 780

Krby & kamna FORTELL s.r.o.
Kamelova 1
10600 Praha 10
(vedle NC Hostivař)

Tel.: 272 652 780
Mob.: 602 391 474
Email:
POZOR! Aktuální otev. dobu
sledujte v záložce kontakty

Proč kamna ECOplus?

ECOplus

Získejte více informací o dokonalém systému spalování ECOplus! Proč je ECOplus zatím ten nejlepší systém spalování, který byl u kamen vyvinut.

RSSRSS

Novinky

Krbová kachlová kamna HARK Bella Rosa 21

14.3. 2019
Nové modely krbových kachlových kamen s třístrannými dvířky. Jedná se o moderní kachlové provedení kamen v hranatém tvaru.

Archiv novinek


Instagram_krby-FORTELL Facebook krby-FORTELL Youtube krby-FORTELL Twitter - krby FORTELL

© 2021, Krby Fortell – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑